DICSŐSÉGFAL 2014

 

Szenzációs eredményekkel zárt a Dunaújvárosban megrendezett Fejér Megyei Sakk Diákolimpia a móri csapat számára!
Versenyeredmények:
EGYÉNI:

I.korcsoport leány:
2. hely Bíró Dzsenifer Petőfi Á.I.
7. hely Kállai Réka Zimmermann Á.I.
Fiúk:
5. hely ifj. Sarok Péter Radnóti Á.I.
7. hely Horváth Máté Zimmermann Á.I.

II.korcsoport leány:
3. hely Sarok Zsófia Radnóti Á.I.
5. hely Kovács Dóra Petőfi Á.I.
8. hely Zilahi Anna Zita Zimmermann Á.I.
9. hely Skobrák Vivien Petőfi Á.I.
Fiúk:
6. hely Bernáth Zalán Zimmermann Á.I.
6. hely Juhász Valentin Radnóti Á.I.
8. hely Horváth Bence Zimmermann Á.I.

III.korcsoport leány:
3. hely Borbély Noémi Petőfi Á.I.
9. hely Boroica Virág Zimmermann Á.I.
Fiúk:
1.hely Merkatz Dávid Zimmermann Á.I. – Országos döntős
2. hely Gáti Krisztián Zimmermann Á.I.

IV.korcsoportos leány:
1.hely Bernáth Lilla Zimmermann Á.I. – Országos döntős
Fiúk:
1.hely Szűcs Adrián Zimmermann Á.I. - Országos döntős

A Móriak 3 Bajnoki címet, 2 Ezüstérmet, és 2 Bronzérmet hoztak el.
A Zimmermann Általános iskola az éremtáblázat élén végzett!

CSAPAT:
Alsós fiú csapat:
Radnóti Á.I. EZÜSTÉREM
(Sarok Péter, Riez Borisz, Juhász Valentin, Daradics Szabolcs)


Alsós lány csapat:
Petőfi Á.I. BRONZÉREM
(Kovács Dóra, Biró Dzsenifer, Skobrák Vivien)


Felsős fiú csapat:
Zimmermann Á.I. BRONZÉREM
(Merkatz Dávid, Gáti Krisztián, Szűcs Adrián, Bernáth Lilla, Babonics Bence)


Felsős lány csapat:
Radnóti Á.I. 4.helyezés

Gratulálunk minden résztvevőnek!!!

 

 

 

MÓR KÖRZET Gyerekbajnokai

2013-2014
  I.kategória II.kategória III.kategória IV.kategória
  Lány Fiú Lány Fiú Lány Fiú Lány Fiú
EGYÉNI Biró Dzsenifer ifj.Sarok Péter Sarok Zsófia Bernáth Zalán Borbély Noémi Merkatz Dávid Bernáth Lilla Szűcs Adrián
Petőfi Radnóti Radnóti Zimmermann Petőfi Zimmermann Zimmermann Zimmermann
CSAPAT fiú Radnóti Zimmermann
CSAPAT lány Petőfi Radnóti

 

2012-2013
  I.kategória II.kategória III.kategória IV.kategória
  Lány Fiú Lány Fiú Lány Fiú Lány Fiú
EGYÉNI Biró Dzsenifer Horváth Máté Borbély Noémi Biró Patrik Bernáth Lilla Merkatz Dávid - Varga Mátyás
Petőfi Zimmermann Petőfi Petőfi Zimmermann Zimmermann - Csókakő
CSAPAT fiú Zimmermann Zimmermann
CSAPAT lány Petőfi -
2011-2012
  I.kategória II.kategória III.kategória IV.kategória
  Lány Fiú Lány Fiú Lány Fiú Lány Fiú
EGYÉNI Biró Dzsenifer Bernáth Zalán Borbély Noémi Merkatz Dávid Bernáth Lilla Szűcs Adrián - Horváth Martin
Petőfi Zimmermann Petőfi Zimmermann Zimmermann Zimmermann - Petőfi
CSAPAT fiú Zimmermann Zimmermann
CSAPAT lány Petőfi -