II. Magyar Sakkvilág Kupa 2014 Ászár

Végeredmény:
Ranking after round 9 of MSVK_2014
No.  PNo.  Name                       Match Board  WP    SB     PS  TPR  W-We
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    1  Ászár                       17   29.0  98    91.0   85   2110 +0.58
  2.    2  Monospetri                  15   25.5  95    73.0   75   1860 +1.60
  3.    4  Zánka                       14   23.5  96    68.0   68   1818 +1.64
  4.    5  Karancsberény               11   21.0  89    45.0   51   1526 -0.60
        3  Levél                       11   20.0 103    52.0   55   1635 -0.46
  6.    6  Farkaslaka                  10   21.0  99    44.0   58   1532 -0.36
       21  Vasalja-Szalafő             10   20.5  75    36.0   48   1318 +3.33
       10  Bárdudvarnok                10   20.0  90    43.0   51   1431 +0.02
       11  Szigetbecse                 10   19.5 100    49.0   52   1446 +0.98
        8  Tetétlen                    10   18.0  91    35.0   51   1429 -0.63
       22  Végegyháza                  10   18.0  67    30.0   42   1286 +3.07
 12.   15  Rém                          9   20.0  74    30.0   43   1256 +0.69
       14  Szögliget                    9   19.0  73    20.5   39   1193 -0.15
       12  Ászár-Rendező                9   17.0  78    25.0   48   1412 +0.61
 15.   16  Csókakő                      8   18.5  67    18.5   39   1161 -0.34
        7  Tófej                        8   17.5  90    30.5   50   1392 -1.17
 17.   20  Pusztaszer                   7   16.0  67    17.5   37   1164 +1.57
       17  Ajnácskő                     7   15.0  70    19.0   35   1170 +0.00
 19.    9  Berekfürdő                   5   12.0  69     6.0   22   1092 -4.10
 20.   18  Bakonyszombathely            4   12.0  61     4.5   22    929 -0.91
       13  Nagykozár                    4   11.5  65     5.5   19    976 -3.29
 22.   19  Körtvélyfája                 0    1.5  65     0.0    0    490 -2.08

 

Külön díjak:
 
Legjobb
I. tábla: Frink Ferenc 8 pont Karancsberény - Nógrád megye
II. tábla: Jagadics Arnold 9 pont Rém - Bács - Kiskun megye
III. tábla: Jakab Zsolt 8 pont Monospetri - Bihor megye
IV. tábla: Horváth László 9 pont Vasalja-Szalafő - Vas megye
 
Senior: Andrási Sándor 7,5 pont - Rém - Bács - Kiskun megye
 
Női: Jakab Tünde 6 pont - Farkaslaka
 
Ifjúsági: Szabó Benjámin 7,5 pont - Zánka - Veszprém megye
 
Külön díj: Járó Benjámin 5,5 pont - I. táblán (9 éves) - Nagykozár - Baranya megye