46. Aranyhordó sakkverseny egyéni és csapat eredmények.

Végeredmény:

Ranking after round 9 of XLVI_Aranyhordó
No.  PNo.  Name                       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    6  Nagy, Zoltan                7.5  52.0  41.00  39.0  2147 2362 +2.37
        1  Fancsy, Imre                7.5  52.0  42.00  37.0  2394 2371 -0.11
  3.    5  Marton, Jozsef              7.0  52.0  38.25  36.5  2159 2320 +1.89
  4.    8  Juracsik, Jozsef            6.5  49.0  34.25  36.0  2113 2239 +1.62
  5.    4  Novak, Attila Robert        6.0  52.0  31.00  34.5  2161 2215 +0.70 6.hely (5 győzelem)
        3  Forgacs, Attila             6.0  49.5  30.50  33.0  2202 2185 -0.10
       26  Margl, Roland               6.0  46.0  29.00  28.5  1829 2082 +2.21 Ifjúsági díj
       17  Pais, Nimrod                6.0  42.5  26.00  27.5  2008 1977 -0.18 Seenior díj
       35  Jakab, Norbert              6.0  42.0  25.75  28.5  1734 2103 +3.06
       13  Ivan, Imrich                6.0  41.5  24.50  29.0  2070 2022 -0.31 5.hely (6 győzelem)
 11.    7  Koronghy, Gyula             5.5  52.0  29.00  30.0  2128 2069 -0.48
        2  Pasztor, Ferenc             5.5  49.0  27.75  33.0  2232 2137 -0.94
       22  Kovacs, Milan               5.5  47.0  26.25  29.0  1888 2124 +2.38
        9  Sarok, Peter                5.5  46.0  26.25  30.5  2110 2019 -0.77 Legjobb Móri
       14  Szabo, Kristof              5.5  46.0  24.75  30.0  2064 1996 -0.50
       21  Angyal, Ferenc              5.5  43.0  23.25  27.5  1955 1892 -0.42
 17.   11  Domonkos, Daniel            5.0  49.5  24.25  31.5  2085 2004 -0.72
       19  Kurics, Laszlo              5.0  44.5  19.00  27.0  1990 1881 -1.02
       16  Zsigmond, Karoly            5.0  43.5  20.00  28.5  2060 1933 -0.97
       15  Palla, Gyorgy               5.0  41.5  20.00  25.5  2060 1847 -2.15
       20  Albert, Janos Dr.           5.0  41.5  19.75  25.0  1958 1879 -0.71
       53  Nagy, Alex                  5.0  41.5  23.00  24.0  0000 1916 +0.50
       34  Redl, Tibor                 5.0  39.5  16.50  23.5  1745 1867 +1.14
       10  Szinavel, Zsolt             5.0  39.0  19.00  25.0  2093 1893 -2.03
       46  Katona, Gergo               5.0  39.0  16.75  22.0  1633 1849 +2.11
       27  Restar, Laszlo              5.0  38.5  16.50  23.0  1829 1817 -0.07
       25  Csefalvay, Stefan           5.0  35.5  19.00  19.5  1831 1702 -1.13
       45  Hegedus, Dominik            5.0  35.5  18.50  17.5  1640 1826 +1.88
 29.   12  Horvath, Jozsef M           4.5  39.0  18.00  21.5  2070 1854 -1.85
       43  Kanalas, Mihaly             4.5  36.0  15.00  19.0  1672 1720 +0.23
 31.   24  Tvarusko, Laszlo            4.0  45.5  17.50  23.0  1851 1827 -0.41
       28  Ragyelik, Andras            4.0  43.5  16.25  24.5  1818 1810 -0.25
       38  Domonkos, Jozsef            4.0  43.0  16.50  24.0  1720 1904 +1.53
       40  Toth, Jozsef                4.0  43.0  17.25  21.0  1717 1826 +0.96
       49  Katona, Eniko               4.0  42.0  17.00  21.0  1453 1731 +2.80 Női díj
       42  Javor, Janos                4.0  41.0  17.50  22.5  1688 1825 +1.38
       33  Domonkos, Norbert           4.0  41.0  14.50  22.5  1758 1708 -0.69
       47  Hollosi, Tibor              4.0  40.0  16.50  20.0  1568 1730 +1.41
       32  Kozak, Tibor                4.0  38.0  14.25  15.5  1764 1673 -0.97
       48  Fodor, Arpad                4.0  37.0  14.00  20.0  1558 1779 +2.35
       29  Raba, Rudolf                4.0  36.0  11.00  17.0  1799 1613 -1.85
       31  Zambo, Arpad                4.0  35.0  10.00  18.0  1788 1726 -0.86
       54  Papp, Erno Attila           4.0  32.0   7.75  15.0  0000 1569  1569
 44.   23  Juhasz, Sandor              3.5  34.0   7.75  17.0  1884 1481 -3.00
       52  Lippai, Gyorgy              3.5  32.5   6.00  12.5  0000 1498  1498
 46.   30  Reiter, Laszlo              3.0  42.5  12.50  19.0  1799 1570 -1.87
       36  Vinkovits, Laszlo           3.0  36.5   7.00  17.0  1734 1588 -1.17
       41  Samu, Jozsef                3.0  34.5   7.00  13.5  1716 1632 -0.86
       39  Steiner, Laszlo             3.0  31.0   5.25  12.0  1718 1127 -1.69
       37  Szalay, Janos Dr.           3.0  30.5   6.25  12.0  1729 1578 -0.98
       44  Kulhanek, Jozsef            3.0  30.0   6.25  10.0  1665 1529 -0.96
       56  Szalai, Laszlo              3.0  25.5   4.25  13.0  0000 1441  1441
 53.   50  Biro, Norbert               2.5  32.5   5.75  12.0  0000 1555  1555
 54.   55  Puer, Zoltan                2.0  30.0   1.25  10.0  0000 1036  1036
 55.   51  Kaso, Karoly                1.0  25.5   0.25   6.0  0000 1035  1035

Csapat végeredmény:

1. Tapolca   26,5 pont (Nagy Zoltán, Marton József, Juracsik József, Pásztor Ferenc)
2. Balatonfüredi SC 24,5 pont (Fáncsy Imre, Novák Attila Róbert, Forgács Attila, Palla György)
3. Móri SE  20,5 pont (Sarok Péter, Színável Zsolt, Redl Tibor, Restár László, Steiner László)
4. Fehérvár SE I. 19,5 pont (169,0 90.hely) (Pais Nimród, Szabó Kristóf, Tvaruskó László, Reiter László, Zámbó Árpád)
5. KirálySakk SE 19,5 pont (169,0 92.hely) (Zsigmond Károly, Angyal Ferenc, Ragyelik András, Samu József, Katona Gergő)
6. Zirc   19,0 pont (Domonkos Dániel, Jakab Norbert, Domonkos Norbert, Domonkos József)
7. Fehérvár SE II. 16,5 pont (Kanalas Mihály, Kozák Tibor, Hollósi Tibor, Tóth József, Papp Ernő Attila)
8. Sárosdi SE  16,0 pont (Horváth József, Lippai György, Nagy Alex, Szalai László)

Támogatóink:
dr. Zimmermann Ágoston Általános Iskola
Körzeti DSB Mór

Köszönet:
Minden egyes szülőnek aki segített abban, hogy a verseny létre jöjjön és zavartalanul lebonyolodjon.
Minden résztvevőnek aki megtisztelt bennünket a részvételével.

A korcsoportok eredményei a KirálySakk SE honlapján találhatóak.